Zarabiaj na aktywności społecznej!

coffee-break-1177540_640

Masz 18-30 lat i interesuje Cię stworzenie własnego przedsiębiorstwa. Masz pomysł, ale nie wiesz czy wypali? Teraz masz szansę na jego dopracowanie w międzynarodowym gronie! I to bezpłatnie. Dwie organizacje łączą siły, aby otworzyć drogę młodym przedsiębiorcom z Polski i Litwy i dowieść, że społeczna praca także POPŁACA.

Fundacja I love packing oraz National Centre for Social Integration zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu o nazwie „Social business. For you?”. Szkolenie skierowane jest do osób indywidualnych i zespołów w wieku 18-30 lat zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej. Szkolenie składa się z dwóch części – szkolenie w Gdańsku przewidziane jest dla 20 osób, z których 10 będzie miało możliwość skonfrontowania swoich pomysłów z obcokrajowcami i dopracowania ich podczas drugiej części na Litwie.

– Podczas obu części uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć model biznesowy, pozyskać środki na start oraz będą mieć możliwość wyjątkową okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy z innymi młodymi przedsiębiorcami w Polsce i na Litwie. – mówi Ewelina Gerke, przedstawicielka Fundacji I love packing z Gdańska, jedna z organizatorek szkolenia. – Dzisiejsi 20-kilkulatkowie żyją w świecie szybkiego przepływu ogromnej ilości informacji, a więc mają szerokie pole do manewru i realizacji swoich biznesplanów niż mieli ich rodzice czy starsi koledzy. Niestety oznacza to także, że mają coraz większą konkurencję na rynku i często nie realizują swoich pomysłów biznesowych z obawy przed porażką. Trendem wciąż pozostającym w cieniu są przedsiębiorstwa socjalne, które na zachodzie zdobywają coraz większą popularność i na których chcemy właśnie skupić uwagę podczas naszego szkolenia.

Szkolenie składa się z 2 części – szkolenia narodowego, które odbędzie się w Gdańsku 15.07. oraz szkolenia międzynarodowego, które odbędzie się na Litwie w dniach 30.07.-03.08.

Wszystkie koszty udziału w szkoleniu pokrywają organizatorzy. Projekt finansowany jest ze środków Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Organizatorzy szkolenia: Fundacja I love packing z Gdańska oraz National Institute for Social Integration z Wilna. Partnerzy: platforma crowdfundingowa WspólnyProjekt.pl oraz Innovation Valley. Zapraszamy gorąco do aplikowania!

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny odnaleźć można na stronie:

https://www.facebook.com/events/633378220148207/

Dodaj komentarz

*