Zalety płynące z instalacji telewizji hotelowej

Telewizja hotelowa jest coraz bardziej powszechna. Hotele w trosce o sprzedaż produktów i utrzymanie gości coraz częściej decydują się na tę funkcjonalność. Jakie są więc największe zalety smart tv dla hoteli?

Przede wszystkim jest to podniesienie jakości świadczonych usług. Telewizja stworzona z myślą o gościach stanowi o wysokiej klasie hotelu i kojarzy się z prestiżem. System ten pomaga również w nawiązaniu kontaktu z klientem.

Dzięki niemu hotel uzyskuje istotne informacje na temat gościa, co pomaga w zaproponowaniu odpowiednich rozwiązań w przyszłości. Gość natomiast ma zapewnioną rozrywkę i łatwiejszy kontakt z obsługą. System pozwala na przygotowanie spersonalizowanej propozycji osób, które zdecydowały się na nocleg, co pomaga w spełnieniu oczekiwań gości w przyszłości. Statystyki, które gwarantuje smart tv pomogą w zorientowaniu się, co jest interesujące dla gościa i jakie są jego preferencje.

Hotel, dzięki systemowi, widzi jakie są aktywności i zainteresowania gości, co pozwala wyciągnięcie odpowiednich wniosków. To również duże udogodnienie dla klienta – może on oglądać filmy, grać, korzystać z internetu, zamawiać usługi i kontaktować się z personelem. Hotele coraz częściej proponują różnego rodzaju zabiegi SPA, posiadają własne restauracje i ofertę skierowaną do wymagających klientów – inteligentna telewizja pozwoli na bezproblemowe zamówienie usługi, co przyczyni się do oszczędności czasu zarówno klienta, jak i obsługi hotelowej. IPTV dla hoteli pozwoli również na zapoznanie się z ofertą obiektu. Dzięki telewizji więcej osób zdecyduje się na skorzystanie z dodatkowych propozycji, takich jak: budzenie, śniadanie do pokoju, rezerwacja stolika. Gość ma również tę wygodę, że może w każdym momencie sprawdzić swój rachunek czy status w programie lojalnościowym.

To system skierowany do osób, które dbają o swoją wygodę i komfort noclegu. Świadczy o nowoczesności i zainteresowaniu obiektu nowoczesnymi technologiami. Właśnie tym można zyskać wielu nowych gości. To nowoczesna funkcjonalność, która jest znakiem naszych czasów.

Chcesz wiedzieć więcej o programach smart tv? Koniecznie zaglądnij na stronę http://ilumioapp.pl/ilumio-tv/

Tagi: ,

Dodaj komentarz

*