4 sposoby na szybką sprzedaż mieszkania

visualization-1643855_960_720

Szybka sprzedaż mieszkania? Duże zyski? Tylko u nas dowiesz się jak to możliwe!

Każdy chce sprzedać swoje mieszkanie szybko, łatwo i przede wszystkim w wysokiej cenie. Jednak czasami możemy zapomnieć o kilku bardzo istotnych kwestiach.

Dlaczego trudno sprzedać mieszkanie?

Fakty mówią same za siebie – coraz trudniej sprzedać mieszkanie. Jakimi czynnikami jest to spowodowane?

Po pierwsze, na rynku jest zbyt wysoka podaż w stosunku do popytu.

Po drugie, coraz mniej sprzedających pamięta o działaniach marketingowych, które uatrakcyjniają ofertę i przyciągają klientów.

Po trzecie, fotografie nieruchomości czasami odstraszają klienta. Niechlujne wnętrze mieszkania, wysyp niepotrzebnych szpargałów na zdjęciach czy pajęczyny na suficie. To z pozoru małe szczegóły, o których zapominamy przy wykonywaniu zdjęć mieszkania na sprzedaż.

Po czwarte, wiele osób atakuje przyszłego kupca swoimi historiami z życia w tym mieszkaniu, czy wręcz bombarduje go wiadomościami z życia sąsiadów. Nie każdy klient ma ochotę słuchać takich opowieści, po całym dniu spędzonym na oględzinach różnych domów. Oszczędźmy im tego.

4 sposoby na szybką sprzedaż mieszkania

Teraz przyjrzyjmy się czterem sposobom, które pomogą nam sprzedać nieruchomość.

1. Estetyczne zdjęcia

Pamiętajmy o estetycznych, obrobionych i przede wszystkim jasnych fotografiach. Zadbajmy również o odpowiednie przygotowanie mieszkania na sesję zdjęciową.

2. Social media

Udostępniane oferty sprzedaży w social mediach i reklamowanie swojego ogłoszenia to klucz do sukcesu. Możemy również wykupić tak zwane ogłoszenie premium lub wyróżnione.

3. Open house

Może się zdarzyć tak, że potencjalny kupiec zadzwoni do nas z propozycją oględzin mieszkania akurat wtedy, kiedy będziemy brać prysznic, w zlewie przywita go stos brudnych kubków i zapach obiadu. To na wstępie zrazi taką osobę do zakupu mieszkania. Dlatego najlepszym sposobem na zaprezentowanie atrakcyjności nieruchomości jest zorganizowanie tak zwanego open house czyli dnia, w którym będziemy oprowadzać chętnych kupców po swoim mieszkaniu. Tylko pamiętajmy, żeby idealnie przygotować mieszkanie na ten dzień.

4. Nieruchomości

Idealnym sposobem na rychłą sprzedaż domu jest skorzystanie z usług biura nieruchomości. Tam najczęściej możemy przejrzeć ogłoszenia z kategorii kupię mieszkanie Lublin i dzięki temu uderzymy do odpowiedniego grona osób. Jeżeli chcesz wiedzieć jak to działa, to sprawdź tutaj: http://nieruchomoscilubin.com/.

Dodaj komentarz

*